top of page

MAGS OTOMATİK SAKATAT TOPLAMA 

 

  • Esnek konfigürasyon ve düşük alan gereksinimi

 

  • Modüler yapıyla yatırım ve kapaiste dengelemesi

 

  • Güvenilir ve sürekli performans.

 

  • Optimum son ürün sunumu.

 

  • Maksimum işçilik tasarrufu.

          

Meyn iç çıkarma sürecinin en önemli bir parçası sakatat toplama aşamasıdır. Meyn farklı uygulamalar ve her pazar gereksinimi için uygun manuel sistemlerden tam otomatiklere kadar bir dizi çözümü sağlayabilmektedir. 

 

Piyasdaki rakipsiz iç çıkarma makinesi Maestro ile paketlerin % 99.5'ten fazlası hasarsız bir şekilde çıkarılır. Optimum ürün sunumu ile, paketler yeni Mags otomatik sakatat hasat sistemine taşınır. Bağırsaklar ve safra otomatik olarak karaciğerden uzaklaştırılır ve tüm yenilebilir organları (karaciğer, yürek ve taşlık) ayrılır.

 

Meyn Mags otomatik sakatat toplama sistemi, gerekli kapasite ile ilk yatırım maliyetini dengelemek için modüler bir yapıya sahip ve gerektiğinde gelecekte genişletilebilir bir sistemdir.6.000 paket/saat kapasiteli hasat modülleri, veteriner denetiminden sonra tavalı konveyör boyunca herhangi bir yerde monte edilebilir.Sistem yerleşim bakımından oldukça esnek olup, tavalı konveyöre paralel veya dik olarak yerleştirilebilir, Modüller ise en yüksek güvenlik ve hijyen standartlarına göre imal edilirler.

bottom of page