top of page

ENTEGRE OTOMASYON MAKİNE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 1998 YILINDA TAVUKÇULUK SEKTÖRÜNDE GEÇEN BİR ÖMRÜN GETİRDİĞİ BİLGİ VE DENEYİMLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK ÜZERE KURULDU. 

 

Tam anlamıyla bir aile kuruluşu olarak başlayan ve aynı şekilde devam eden firmamızda yaptığımız işler artık bizim için bir meslekten çok daha öte bir anlam taşımaktadır. 

MİSYON

Misyonumuz, maliyetlerin ve rekabetin gitgide arttığı gıda sektöründe müşterilerimize doğru çözümler sunarak operasyonlarını optimize etmelerini sağlamaktır.

VİZYON


Vizyonumuz, gıda sektöründeki müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan ve bunları giderecek uygun çözümler sunan şirket haline gelmektir.

AMAÇ

Amacımız, müşteriler için herhangi bir satıcı yerine güvenilir bir iş ortağı olabilmektir.

SEDAT
KOŞUCUOĞLU

Genel Müdür

Değerli Dostlarımız,

Entegre Otomasyon Makine Sanayi Limited Şirketi 1998 yılında tavukçuluk sektöründe geçen bir ömrün getirdiği bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmak üzere kuruldu. Tam anlamıyla bir aile kuruluşu olarak başlayan ve aynı şekilde devam eden firmamızda yaptığımız işler artık bizim için bir meslekten çok daha öte bir anlam taşımaktadır. 

Firma olarak dürüstlükten hiçbir koşulda vazgeçmeyerek sizelere doğru işler için doğru çözümler sunmaya çalışıyoruz. Piyasadaki güvenirliliğimiz ve sunduğumuz çözümleri kullanan firmaların başarısı bu konudaki uzmanlığımızın bir göstergesidir.

Bu güne kadar beraber yürüdüğümüz bu zorlu yolu yine beraber yürümeye devam etmek ümidiyle...

 

 

 

 

 

Sedat Koşucuoğlu

MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 

İhtiyacınız ne olursa olsun, doğru çözümleri ve en iyi servis hizmetini düşük maliyetle sunuyoruz. Çözüm ve hizmetlerimiz kısmında daha detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

PARTNER -TR

GELİŞMEKTE OLAN PAZARLARDAKİ PAYINIZI GÜVENİLİR İŞ ORTAKLARI VASITASIYLA ARTIRMAK MI İSTİYORSUNUZ?

 

İtibarı yüksek ve güvenilir bir marka olarak 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onlar için başka bir satıcı olmak yerine uzun soluklu iş ortakları olmayı hedefliyorz. Pazara olan yaklaşmımız ve gıda işleme hatlarının tasarımındaki uzmanlığımız gelişen orta-doğu pazarlarındaki hedeflerinze ulaşmanızı sağlayacaktır.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

BİZE ULAŞIN

Mesajınız başarıyla gönderildi.

bottom of page