top of page

CAT SQUARED YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

 

CAT², 1995 yılında Conway, Arkansas'ta bir ana ofis ve Celaya, Meksika'da bir şube ofis ile kurulmuştur. 6 kıtayı kapsayan müşteri ağımızda Kuzey Amerika'nın en büyük 50 et üreticisinin %60'ı, Avrupa'nın ise en büyük gıda firması yer almaktadır.


CAT²'in yenilikçi yazılım çözümleri; piliç, hindi sığır, balık ve domuz eti üretim tesislerinin süreçlerini yönetmeye odaklanmıştır.


Çözümlerimizi kullanan müşterilerimiz; tesisten gerçek zamanlı üretim raporlarına erişmek, envanteri anlık olarak takip etmek ve kümesten sofraya izlenebilirliği sağlamak gibi daha birçok kritik konuda rakiplerinin önüne geçebilmektedir. 

 

Müşteriye özel olarak geliştirilen çözümlerimiz,  verimliliği ve randımanları arttırmakta maliyetleri ise düşürmektedir. Müşteri dilinde tasarlanan Windows tabanlı yazılımlar mevcut ERP sistemleri veya 3. parti yazılımlar ile entegre çalışabilmektedir. Sistemin sağladığı geliştirmeler sayesinde maliyetini 7 aydan daha kısa sürede amorti ettiği gözlemlenmiştir.

 

CAT² olarak kendi yazılımlarının yanısıra müşterinin ölçümlemesi gereken süreçler için gerekli yazılım ve donanım konusunda da çözümler sunabilmekteyiz. Profesyonellerden oluşan kalifiye proje yönetim ekibi, yılların tecrübesiyle implementasyon sürecinin her aşamasında müşteri ile birlikte hareket edip değişimin mümkün olduğunca sancısız ve düşük maliyetli olabilmesini sağlamaktadır.

 

Teknik destek ekibimiz yılda 365, haftada 7 gün ve günde 24 saat erişilebilir durumdadır. Teknik destek hattını aradığınız taktirde karşınızda sizde kurulu sisteme hakim ve uzaktan eirişmle bağlantı kurabilecek teknik destek teknisyenlerine ulaşabilmektesiniz.

 

Hizmet odaklı bir firma olarak CAT² müşterileriyle uzun soluklu ortaklıklar kurmanın önemine inanmaktadır. Bizim için müşterilerimiz her şeyin önünde gelir.

 

Modül Açıklamalarının olduğu Broşür İçin Tıklayınız

 

http://catsquared.com/

CONTACT US

Your details were sent successfully!

bottom of page