top of page

FLEX GRADER M1.0

 

  • Dakikada 235 adet Rakipsiz hızlara ulaşabilir ve en hızlı parçalama hatlarına doğrudan entegre edilebilir

 

  • Modüler tasarımı ile şimdi ve gelecekte maksimum esneklik sağlar

 

  • Farklı türdeki kefe ve yönlendiricler ile her uygulama için doğru çözümü garantiler

 

  • Entegre ambalajlama masaları ve konveyörler aynı çerçeve üzerine monte edilebilir ve bu sayedetemizlenmesi ve muhafaza edilmesi gereken ekipman miktarı önemli ölçüde azaltılır

 

  • Kombinasyon tartım teknolojisinden türetilen yenilikçi bir algoritma sayesinde ağırlık ölçümleri son derece doğrudur ve give-away en aza indirilir

     

Meyn Flex greyder M1.0 235 parça/dk'ya varan hızlarda bütün piliçlerin veya parçaların ağırlığını ölçebilir.Makine, piliçleri ya da parçaları sınıflandırır ve aynı zamanda sayım, minimum ağırlık veya hedef ağırlık grupları oluşturur. Ayarlanabilir çözünürlüklü, yüksek hassasiyetli loadcell, sürecin doğruluk oranını çok yüksek kılar. Tamamen modüler tasarım, kolay ve aletsiz kefe değişimine ve gelecekte kolay genişlemeye izin verir. Entegre paketleme masaları ve/veya hareketli konveyör sadece tek bir çerçevede komple bir çözüm sunarak makineyi tamamlar.

 

Meyn Flex greyder M1.0, doğrudan parçalama veya kemik sıyırma hatlarına bağlanarak işçiliği azaltır.Bağımısız yüksek hızda besleme sistemi ürün aralıklarını tartım konveyörlerine uygun bir biçimde ayarlayarak, yüksek hızlı işlemlere imkan tanır.

 

Aralık göstergeli tekli besleme konveyörleri de ürünlerin manuel biçimde beslenmesi için kullanılabilir.

 

Farklı kol ve kefe tasarımları ile ürün çeşitliliğini arttırır ve hasarsız paketlemeyi garanti eder.Kefeler, pnömatik kapaklar ve butonlar ile donatılarak tasnif işlemi kesintiye uğramadan toplama işlemleri sürdürülebilir. Kombinasyon tartım teknolojisinden türetilen yenilikçi bir algoritma sayesinde ağırlık ölçümleri son derece doğrudur ve give-away en aza indirilir. Entegre kamera ve kullanıcı dostu dokunmatik ekran ile operatörünün ürün fotoğrafı yüklemesine ve hızlı ayarların fotograflı olarak oluşturulmasına izin verir.

bottom of page