top of page

MEYN – HİNDİ İŞLEME ÇÖZÜMLERİ

 

Meyn, hindi işleme prosesi için de komple çömzüler sunabilmektedir. Broiler ve hindi prosesi birçok açıdan bibribine benzer, ancak hindilerin daha büyüğk ve ağır olması sitem üzerine binen yükü arttırmaktadır. Bu nedenle Meyn hindi makinaları ağır hizmet için özel olarak tasarlanmış güvenilir ve sağlam yapıdadırlar.

 

Farklı cinsiyetteki hayvanlar arasındaki büyüklük farkı ototmatik makineler için de farklı yaklaşımları gerektirir. Makinelerdeki gramaj ayarlarının hızlı ve doğru bir şekilde yapılması kritik önem taşımaktadır. Bu nedenle tüm Meyn iç çıkarma makineleri hidrolik yükseklik ayalrama mekanizması ve yükseklik göstergeleriyle donatıolmıştır.

 

Meyn hem 12" hem de 15" askı aralığını desteklemektedir. 15 kg üzerindeki canlı ağırlıklarının işlenmesi durumunda 15" askı aralığının kullanılması tavsiye edilir. Bu sayede hayvanlar arasındaki mesafe artmış olur ve iç çıkarma makinesi girişlerinde yaşanması muhtemeln problemlerin önüne geçilir. Bu sayede performan artacağından kapasite düşüşe de komense edilebilir.

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN SEÇİM YAPINIZ

SOĞUTMA

Hava soğutma

Karkas ve sakatat için su soğutma

 

PARÇALAMA ve KEMİK SIYIRMA

Yarı-otomatik parçalama ve kemik sıyırma

Otomatik baget, kalça ve orta kanat kemik sıyırma

CONTACT US

Your details were sent successfully!

bottom of page